login / email:
hasło:
zapomniałem hasła
zarejestruj się
Logowanie
Logowanie
LKS "Dąb" Dębieńsko - strona oficjalna
Wyniki ostatniej kolejki:
Płomień Czuchów - Olza Godów
2:1
Żar Szeroka - Orzeł Jankowice
2:1
Forteca II Świerklany - Jedność Rogoźna
6:3
Polonia Niewiadom (Rybnik) - Iskra Rowień
6:2
Start Mszana - Orzeł Palowice
2:4
Ruch Stanowice - Dąb Dębieńsko
1:11
Polaris Żory - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
2:2
Zryw Bzie - Inter Krostoszowice
1:6
Buttony
Ostatnie spotkanie
Dąb Dębieńsko
3:2
Olza Godów
2017-08-12, 17:00:00
Menu główne
Strona główna
O klubie
Historia
Sponsorzy
Zarząd
Kontakt
Boisko
Dojazd do boiska
I drużyna
Kadra
Terminarz
Tabela
Treningi
Trampkarze 2005
Kadra
Terminarz
Tabela
Treningi
ZAGRAJ Z NAMI SPARING
Tabela ligowa
B-klasa » Rybnik
1.
Dąb Dębieńsko
14
2.
Orzeł Palowice
14
3.
Płomień Czuchów
13
4.
Start Mszana
13
5.
Iskra Rowień
12
6.
Polonia Niewiadom (Rybnik)
11
7.
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
10
8.
Inter Krostoszowice
9
9.
Orzeł Jankowice
9
10.
Żar Szeroka
7
11.
Ruch Stanowice
7
12.
Forteca II Świerklany
5
13.
Olza Godów
3
14.
Zryw Bzie
3
15.
Jedność Rogoźna
3
16.
Polaris Żory
2
Relacja spotkania
2:2
Polaris Żory
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
, 17:00
Czas spotkania: 90 min.
<br />
Komentarzy [0]
Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.
Zegar
Reklama
Logowanie
Zarejestruj się
Wyniki
Ostatnia kolejka 6
Płomień Czuchów
2:1
Olza Godów
Żar Szeroka
2:1
Orzeł Jankowice
Forteca II Świerklany
6:3
Jedność Rogoźna
Polonia Niewiadom (Rybnik)
6:2
Iskra Rowień
Start Mszana
2:4
Orzeł Palowice
Ruch Stanowice
1:11
Dąb Dębieńsko
Polaris Żory
2:2
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Zryw Bzie
1:6
Inter Krostoszowice
Najbliższe spotkanie
W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.
Najbliższa kolejka
Najbliższa kolejka 7
Statystyki drużyny
Punktacja kanadyjska
Czas gry
Najlepsi strzelcy
Najlepiej asystujący
Ilość kartek
Patryk Wójcik
11 bramek
Leszek Fiegler
4 bramki
Paweł Tomecki
3 bramki
Tomasz Smakowski
5 asyst
Kacper Kiełkowski
4 asysty
Gabriel Bartoszek
4 asysty
Marcin Mosgalik
1
Patryk Wójcik
14 pkt (
11 B + 3 A
)
Gabriel Bartoszek
7 pkt (
3 B + 4 A
)
Tomasz Smakowski
6 pkt (
1 B + 5 A
)
Paweł Tomecki
540 minut
Kamil Ambrożkiewicz
540 minut
Patryk Wójcik
536 minut