LKS "Dąb" Dębieńsko - strona oficjalna

Strona klubowa
Herb
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Płomień Czuchów - Olza Godów 2:1
  • Żar Szeroka - Orzeł Jankowice 2:1
  • Forteca II Świerklany - Jedność Rogoźna 6:3
  • Polonia Niewiadom (Rybnik) - Iskra Rowień 6:2
  • Start Mszana - Orzeł Palowice 2:4
  • Ruch Stanowice - Dąb Dębieńsko 1:11
  • Polaris Żory - TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 2:2
  • Zryw Bzie - Inter Krostoszowice 1:6
  •        

Ostatnie spotkanie

Dąb Dębieńsko 3:2 Olza Godów
2017-08-12, 17:00:00
     

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Zdjęcie kadry

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Tomasz Smakowski obrońca/pomocnik 5 1 5 0 0 0 450 90
2. Gabriel Bartoszek pomocnik/napastnik 4 3 4 0 0 0 340 85
3. Kacper Kiełkowski pomocnik/napastnik 5 0 4 0 0 0 385 77
4. Paweł Tomecki pomocnik/napastnik 6 3 3 0 0 0 540 90
5. Patryk Wójcik napastnik 6 11 3 0 0 0 536 90
6. Pawel Dolaciński pomocnik/napastnik 6 1 3 0 0 0 520 87
7. Janusz Szewczyk bramkarz 4 0 1 0 0 0 360 90
8. Kamil Ambrożkiewicz obrońca 6 0 1 0 0 0 540 90
9. Krzysztof Domżoł pomocnik 5 0 1 0 0 0 389 78
10. Marcin Mosgalik napastnik 2 1 1 0 0 1 65 33
11. Przemysław Żebro pomocnik 2 0 1 0 0 0 45 23
12. Mateusz Organiściok obrońca/pomocnik 6 0 0 0 0 0 475 80
13. Grzegorz Sieja obrońca 4 0 0 0 0 0 360 90
14. Adrian Kania obrońca 4 1 0 0 0 0 360 90
15. Kamil Musiałowicz pomocnik 4 0 0 0 0 0 260 65
16. Łukasz Vorreiter pomocnik/napastnik 3 0 0 0 0 0 11 4
17. Paweł Bartoszek obrońca/pomocnik 5 1 0 0 0 0 55 11
18. Artur Winkler pomocnik/napastnik 4 0 0 0 0 0 4 1
19. Mateusz Słupik pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
20. Adam Herdzina obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Leszek Fiegler obrońca/pomocnik 3 4 0 0 0 0 245 82

Sztab szkoleniowy

Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Damian Smolorz członek sztabu szkoleniowego

Zegar

Reklama

Logowanie

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
Płomień Czuchów 2:1 Olza Godów
Żar Szeroka 2:1 Orzeł Jankowice
Forteca II Świerklany 6:3 Jedność Rogoźna
Polonia Niewiadom (Rybnik) 6:2 Iskra Rowień
Start Mszana 2:4 Orzeł Palowice
Ruch Stanowice 1:11 Dąb Dębieńsko
Polaris Żory 2:2 TKKF Jedność Grabownia (Rybnik)
Zryw Bzie 1:6 Inter Krostoszowice

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 7

Statystyki drużyny